Українська інвестиційно-інжинірингова компанія ( УІІК) Українська інвестиційно-інжинірингова компанія ( УІІК)
| rus | укр

У агентства «3S» особливий підхід до бізнесу, маркетингу, роботі з клієнтами. Нашим слоганом є фраза «Salute, soldi, saggezza» - від італ. «Здоров'я, гроші, мудрість». В трьох коротких поняттях сконцентровано рецепт успішності, благополуччя і процвітання. В основі всього лежить здоров'я, гроші забезпечують свободу, а тільки здорова і вільна людина – мудра і точна. Той, хто точний – хазяїн положення завжди і у всьому.
Ми являємося підприємством інтегрованих маркетингових комунікацій, що застосовують у своїй роботі комплексний підхід до кожного заказу. Постоійна робота і розвиток разом з клієнтами подвоює наш успіх, а здорова конкуренція підштовхує до досягнення нових вершин. На рахунку агентства – партнерські і дружні відносини з багатьма видатними компаніями, фірмами, брендами, особистостями. І кожний з них – цілий світ, окрема історія, котра стаорювалась спільно з нами.
Весь колектив агентства «3S» орієнтовано на результат. Рішення проблем клієнтів за допомогою маркетинга і реклами – це наша робота, захоплення і задоволення. Успіх і розвиток клієнтів – головна мета. Ріст наших клієнтів – наш ріст.
Наши послуги
 • Брендінг
 • Креатив і дизайн
 • PR
 • BTL (промоакції і спеціальні події)
 • Директ маркетинг
 • Маркетингові дослідження
 • Поліграфія, сувенірна продукція, промо – одяг і обладнання

  Завжди раді співпраці! www.3s.kiev.ua

Архітектурна майстерня «АРХІТЕКТУРНИЙ СОЮЗ» була створена у 1997 році. З моменту утворення, незмінним творчим керівником майстерні, являється архитектор Сергій Бабушкин. Сфера діяльності архітектурної майстерні включає в себе розробку і проектування суспільно-торгових і спортивно-оздоровчих комплексів, готелей і офісних центрів, житлових будівель елітного класу та інших багатофункціональних споруд.

http://www.archunion.com.ua/


Приватне підприємство «АДМЕТАС» працює на будівельному ринку з 1997 року, накопичивши за ці роки немалий досвід. Основні види діяльності ПП «АДМЕТАС»:

 1. Виробництво алюмінієвих конструкцій різної конфігурації.
 2. Монтаж сучасних навісних вентилюємих фасадних систем.
 3. Облицівка будівель на основі алюмінієвих профилів гранітом, мармуром, каменем, фальш-каменем, композитним матеріалом REYNOBOND, алюмінієвими листами, сендвіч-панелями.
 4. Остеклення фасадів і зимніх садів.
 5. Архітектурне проектування і конструювання.

http://www.admetas.com.ua

http://www.vabank.com.ua/


Посольство Канади в Україні

http://www.dfait-maeci.gc.ca/canadaeuropa/ukraine/Компанія «Леман-Україна» — найбільший український металотрейдер і ексклюзивний представник провідних українських металургійних комбінатів.

Сервісній металоцентр «Леман-Україна» обслуговує продаж металу у Київському регіоні. На двух металоцентрах у м. Бровари і Вишневе можливо придбання металу у будь-якому об'ємі— від одного метру до сотень тон.

http://www.leman.kiev.ua/Корпорація «Трансекспо» має широкий список напрямків діяльності, серед яких системи технічної безпеки, системи автоматизації інженерних мереж, будівель і промислових об'єктів Корпорація «Трансекспо» пропонує комплексне рішення з електропостачання, комплектації систем освітлення.

http://transexpo.com/

 


«Українська Торгова Гільдія»— спеціалізована компанія, що забезпечує реалізацію всіх стадій ведення проектяв в області комерційної нерухомості: від покупки земельної ділянки до управління введенним в експлуатацію об'єктом.
Компанія надає консалтингові послуги із разробки і створення торгових, торгово-розважальних центрів, торгово-офісних і багатофункціональних комплексів.

http://www.utg.kiev.ua/

 


http://ukrgasbank.com.ua/

 


ГОЛОВНИЙ ОФІС
м.Київ, ул. Жілянська, 101
т. +38(044) 495-33-03, 495-33-04
ф.(044) 495-33-05
e-mail: office@uiec.com.ua
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
Дніпровска набережна 1б. Поверх 2.
+38(050)441-17-02
+38(095) 282-16-10, +38(044) 553-66-47
e-mail: sales@uiec.com.ua
ПРОЕКТНО-ДІЗАЙНЕРСКИЙ ВІДДІЛ
Дніпровска набережна 1б. Поверх 3
ООО «Украинская инвестиционно-инжиниринговая компания» Зроблено в студії