Українська інвестиційно-інжинірингова компанія ( УІІК) Українська інвестиційно-інжинірингова компанія ( УІІК)
| rus | укр

Звернення Генерального директора

Свою діяльність ТОВ «Українська інвестіційно-інжинірингова компанія» почала у 2002 році. Сьогодні компанія є однією з лідерів на первинному ринку житлової нерухомості і успішно реалізує декілька власних проектів.

Серед головних напрямків діяльності Компанії є реалізація капіталовкладень у нерухомість, а також надання інвестиційних і маркетингових консультацій. Головна особливість роботи Компанії – комплексний піхід до рішень всіх питань Клієнтів.

Для виконання даних задач необхідна кооперація організацією різних напрямків діяльності. Наша Компанія налагодила ділові зв'язки і працює: з крупною проектною організацією, що забезпечує проектною документацією для будівництва; з генпідрядними компаніями, котрі організовують будівничі роботи із супроводженням поставки всього необхідного високоякісного обладнання і матеріалів.

Наші Клієнти – це наша головна цінність, тому всі зусилля Компанії направлені на задоволення потреб у якісному житлі і послугах. Крок за кроком ми рухаємося вперед, розвиваючи і вдосконалюючи свою діяльність. Працюючи над тим, щоб задовольнити запити наших Клієнтів, розуміючи їх інтереси, проявляючи гнучкість у підході до кожного з них, Компанія створила власну концепцію розвитку нерухомості – «Місто у місті».

Своєю діяльністю ми доводимо, що по праву являємося одним з лідерів у сфері девелопмента як у Києві, так і в Україні. Ми працюємо за принципом «задоволеність Клієнта – успіх Компанії».

Стабільний розвиток, надійність і прозорість у відношеннях з Клієнтами і Партнерами є запорукою подальших успіхів «Украінскої інвестиційно-інжинірингової компанії».

 

МИ ЗАВЖДИ ВІДКРИТІ ДЛЯ СПІВРОБІТНИЦТВА!


ГОЛОВНИЙ ОФІС
м.Київ, ул. Жілянська, 101
т. +38(044) 495-33-03, 495-33-04
ф.(044) 495-33-05
e-mail: office@uiec.com.ua
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
Дніпровска набережна 1б. Поверх 2.
+38(050)441-17-02
+38(095) 282-16-10, +38(044) 553-66-47
e-mail: sales@uiec.com.ua
ПРОЕКТНО-ДІЗАЙНЕРСКИЙ ВІДДІЛ
Дніпровска набережна 1б. Поверх 3
ООО «Украинская инвестиционно-инжиниринговая компания» Зроблено в студії