Українська інвестиційно-інжинірингова компанія ( УІІК) Українська інвестиційно-інжинірингова компанія ( УІІК)
| rus | укр

ТОВ «Українська інвестиційно-інжинірингова компанія» створила і запатентувала концепцію «Місто у місті».

Суть концепції «Місто у місті» - об'єднання сучасного комфортного житла, яке задовольнить запити будь-якої сім'ї. На обмеженій території концентрується свого роду мегаполіс, в якому людина отримує доступ до повного спектру послуг, продукції, робіт, які пропонує велике місто. Все знаходиться близько - від магазину і побутового комплексу, до косметичного салону і дитячого центру. За роботою всіх інженерних систем і комунікацій ведеться компьютерний нагляд на диспетчерському пункті комплексу. Територія комплексу знаходиться під цілодобовою охороною. Все обслуговування комплексу забеспечує професіональна команда спеціалістів.

Продуманий сервіс включає у себе індивідуальний підхід до кожного клієнта, починаючи від індивідуального планування квартири і пропонування гнучких фінансових умов інвестування і, закінчуючи, розробкою проекту дизайна і післяпродажним обслуговуванням.

Турбота про Людину і Сім'ю підтверждена створенням багаторівневої інфраструктури побутових і розважальних послуг, де в будь-яку хвилину можна отримати якісний сервіс, приємне коло спілкування, повноцінний відпочинок і дозвілля.

Місто у місті - це простір світових стандартів, сучасного стилю, якості, комфорту і затишку житла. Для будівництва і оздоблення житлового і оздоровчо-розважального комплекса використовуються матеріали відомих фірм, що більше півтора сторіччя забудовували Європу. Це гарантує гранично високу якість пропонуємого житла.


ГОЛОВНИЙ ОФІС
м.Київ, ул. Жілянська, 101
т. +38(044) 495-33-03, 495-33-04
ф.(044) 495-33-05
e-mail: office@uiec.com.ua
ВІДДІЛ ПРОДАЖУ
Дніпровска набережна 1б. Поверх 2.
+38(050)441-17-02
+38(095) 282-16-10, +38(044) 553-66-47
e-mail: sales@uiec.com.ua
ПРОЕКТНО-ДІЗАЙНЕРСКИЙ ВІДДІЛ
Дніпровска набережна 1б. Поверх 3
ООО «Украинская инвестиционно-инжиниринговая компания» Зроблено в студії